HACHAI si v novootvorenom priestore KOLO

Do bratislavského centra opätovného použitia KOLO sme ušili vaky na sedenie HACHAI z nepotrebných reklamných bannerov firmy OLO, čím sme znížili uhlíkovú stopu CO2e až o 2,2 tony.

V rámci nového priestoru KOLO bude aj chill zóna vybavená okrem iného aj našimi upcyklovanými vakmi na sedenie HACHAI. Návštevníci centra opätovného použitia si na nich môžu posedieť a oddýchnuť. Na výrobu HACHAI sme spotrebovali 41 kg bannerov, ktoré nám poskytla firma OLO. Opätovným použitím týchto materiálov sme znížili uhlíkovú stopu až a o 2,2 tony. Grafika, ktorá bola na banneroch vytvorila originálny dizajn sedacích vakov, ktoré budú ozdobou a tiež funkčným doplnkom chill zóny.

KOLO je miesto druhých šancí pre nepotrebné, no stále funkčné veci, a tiež miesto plné zážitkov pre ľudí. Je to spoločný projekt firmy OLO a. s. a Magistrátu hlavného mesta, ktorý je medzi bratislavčanmi veľmi obľúbený.

14. mája 2023 zasiahol prevádzku KOLO požiar, ktorý zničil priestory aj vybavenie. Pracovníci neváhali ani deň, okamžite si vyhrnuli rukávy a pustili sa do obnovy centra. Znovuotvorenie priestorov KOLO je naplánované na 11.11.2023. Tešíme sa, že k obnove môžeme prispieť aj my vo WAKIVAKY.

Chcete mať ekologické sedenie a zvýšiť tým skóre do ESG reportingu aj vo vašej firme ? 

Kontaktujte nás:


Dominika Bukatovičová
+421 915 151 013
dominika@wakivaky.eu