TÍM WAKIVAKY

Diana Polónyi CEO

Akčná, spoľahlivá a dôsledná Diana je hlavou projektu WAKIVAKY. Stíha všetko čo si naplánuje a manažérska pozícia jej mimoriadne sedí. Okrem riadenia tímu zodpovedá aj za nastavenie spoluprác s investormi, oslovovanie partnerov a zvyšovanie hodnoty firmy. Diana je s dvoma malými deťmi a s ich psom v neustálom pohybe, no okrem toho si ešte rada nájde čas napríklad aj na cvičenie.

Adela Lániková financie a účtovníctvo

Adela je študentkou účtovníctva na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Účtovníctvo ju baví a popri škole ju už aj živí. Veľa voľného času jej nezostáva, no napriek tomu si veľmi rada vyjde na prechádzku do prírody. Relax je pre ňu aj pečenie sladkostí a starostlivosť o kvety. Medzi jej silné stránky patrí najmä zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť a ochota pomôcť.

Marcela Ďuricová výroba a logistika

Marcela je nenormálna pracantka. Vo firme riadi hneď tri oblasti, a to výrobu, sklad a logistiku Keď zrovna nepracuje, študuje si o vesmíre, alebo sa túla po technických múzeách a poznávacích dovolenkách. Medzi jej záľuby patrí aj turistika, čítanie a hudba - obľubuje najmä slovenskú alternatívnu scénu, no z rovnováhy ju nevyvedie ani metal.

Jozef Blaho vývoj produktov

Pán Jozef je obrovský pedant a detailista. Výraz, “nedá sa” v jeho repertoári nenájdete. Rozmýšľa, skúša a pracuje na riešení, až pokiaľ nedosiahne excelentný výsledok. Je to technický aj praktický typ, ktorý stále niečo majstruje. Vo voľnom čase sa rád venuje svojej rodine, alebo si pozrie dobrý dokument.

Dominika Podolanová marketing a PR

Dominika je pôvodnou zakladateľkou projektu WAKIVAKY. Počas jej štúdia na vysokej škole sa v roku 2014 rozhodla uviesť pôvodnú ideu projektu na podnikateľský zámer. V roku 2019 sa projekt transformoval na jednoduchú akciovú spoločnosť. Je to energická baba, ktorá nevydrží sedieť so založenými rukami, a preto sa momentálne aj popri materskej dovolenke venuje marketingu a PR. Dominika je kreatívna duša, ktorá má rada adrenalín, cestovanie a zábavu.

Radovan Lucina strategické riadenie a kontroling

Rado je človek, ktorý sa snaží veci posúvať dopredu. Má hlavu na čísla a vidí budúcnosť. Vo WAKIVAKY riadi najmä stratégiu projektu, kontroluje finančné procesy a pomáha pri oslovovaní investorov. Známy je tým, že ho málo čo zaskočí a takmer vždy si zachováva chladnú hlavu, s ktorou prispieva k riešeniu problémov. Rád cestuje a učí sa nové veci, no vychutná si aj posedenie a grilovačku s priateľmi a rodinou.

Kristína Fabiankovičová Projektový manažér

Kika miluje ľudí a prácu v kolektíve, rada nadobúda nové poznatky a študuje. Je cieľavedomá, rozvážna, dochvíľna a systematická. Aj preto jej sadla pozícia project managera. Vo voľnom čase rada bicykluje, chodí na turistiku a trávi čas so svojou rodinou a priateľmi. Je stále usmiata a dobre naladená, čo prenáša aj na ľudí okolo nej, preto je s ňou radosť pracovať.

Kristína Fabiankovičová

Ďalší členovia tímu sú najmä krajčíri, externí brigádnici, hostesky, drobní podporovatelia a drobní investori, ktorí nám pomáhajú s obchodom, výrobou, testovaním produktov a tiež aj s prezentáciou projektu pred potenciálnymi investormi.