TÍM WAKIVAKY

Dominika Bukatovičová CEO

Dominika je founderka projektu WAKIVAKY. Počas štúdia na vysokej škole v roku 2014 sa rozhodla premeniť svoj školský projekt na podnikanie. V roku 2019 firmu transformovala na jednoduchú akciovú spoločnosť a získala prvého sponzora.  Je to energická baba, ktorá nevydrží sedieť so založenými rukami, a preto sa momentálne aj popri rodičovskej dovolenke venuje najmä marketingu a PR. Dominika je kreatívna duša, ktorá má rada adrenalín, cestovanie a zábavu.

Radovan Lucina strategické riadenie a kontroling

Rado je človek, ktorý sa snaží veci posúvať vpred. Má hlavu na čísla a vidí budúcnosť. Vo WAKIVAKY riadi stratégiu projektov, kontroluje finančné procesy a komunikuje s investormi. Známy je tým, že ho málo čo zaskočí a takmer vždy si zachováva chladnú hlavu, s ktorou pristupuje aj k riešeniu problémov. Rád cestuje a učí sa nové veci, no vychutná si aj posedenie a grilovačku s priateľmi a rodinou.

Adela Lániková financie a účtovníctvo

Adela je študentkou účtovníctva na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Účtovníctvo ju baví a popri škole ju už aj živí. Vo voľnom čase si rada vyjde na prechádzku do prírody, relax je pre ňu aj pečenie sladkostí a starostlivosť o kvety. Medzi jej silné stránky patrí najmä zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť a ochota pomôcť.

Marcela Ďuricová výroba a logistika

Marcela je nenormálna pracantka. Vo firme riadi výrobu, sklad a logistiku. Keď zrovna nepracuje, študuje si o vesmíre, alebo sa túla po technických múzeách a poznávacích dovolenkách. Medzi jej záľuby patrí aj turistika, čítanie a hudba - obľubuje najmä slovenskú alternatívnu scénu, no z rovnováhy ju nevyvedie ani metal.

Jozef Blaho výroba

Pán Jozef je krajčír, obrovský pedant a detailista. Výraz, “nedá sa” v jeho repertoári nenájdete. Rozmýšľa, skúša a pracuje na riešení, až pokiaľ nedosiahne excelentný výsledok. Je to technický aj praktický typ, ktorý stále niečo majstruje. Vo voľnom čase sa rád venuje svojej rodine, alebo si pozrie dobrý dokument.

Kristína Fabiankovičová Projektový manažér

Kika miluje ľudí a prácu v kolektíve, rada nadobúda nové poznatky a študuje. Je cieľavedomá, rozvážna, dochvíľna a systematická. Aj preto jej sadla pozícia project managera. Vo voľnom čase rada bicykluje, chodí na turistiku a trávi čas so svojou rodinou a priateľmi. Je stále usmiata a dobre naladená, čo prenáša aj na ľudí okolo nej, preto je s ňou radosť pracovať.

Kristína Fabiankovičová

Ďalší členovia tímu sú najmä krajčíri, hostesky, externí brigádnici alebo akcionári, ktorí nám pomáhajú s obchodom, výrobou, testovaním produktov a tiež aj s prezentáciou projektu pred potenciálnymi investormi.