Naše produkty a služby

Produkty si sami navrhujeme, vyvíjame, a následne aj testujeme. Pôvod materiálov je prevažne z automobilového priemyslu alebo z iných výrobných sektorov. Jedná sa najmä o nespotrebovaný a následne vyradený materiál, v ktorom sme objavili potenciál pre jeho ďalšie využitie. Tento materiál upcyklujeme a vyrábame z neho celú našu produkciu pod značkou WAKIVAKY*.

Aktuálne disponujeme nasledovnými produktovými líniami:

HACHAI * produkty pre pohodlné sedenie
FAINCASE * obaly pre notebooky, tablety a dokumenty
FAINBAG * tašky, ruksaky, vaky a ľadvinky

*= obrazová a textová značka ako aj textové názvy produktových línií máme registrované na EUIPO a sú predmetom duševného vlastníctva a ochrany.

Služby

V portfóliu služieb máme k dispozícii individuálne služby najmä pre korporátnych klientov. Tieto vieme prispôsobiť a v obmedzenej forme ponúknuť aj širokej verejnosti. Ide o nasledovné služby:

  • Semináre ** alebo školenia (rôzne environmentálne témy)
  • Individuálny vývoj ** produktov
  • Spracovanie t.j. upcykláciu nadbytočného materiálu ** (textil, bannery, pvc a eko koža).

Semináre a školenia sú zamerané na dnes populárne témy ako upcyklácia textilných a kombinovaných materiálov, zero waste, recyklácia textilného materiálu, textilný odpad a jeho životný cyklus v obehovej ekonomike. Formáty seminárov a školení vieme prispôsobiť miestu a cieľovej skupine (deti, pracovníci, manažéri, konferencie, popularizačné akcie a eventy atď). Prezentáciu vieme doplniť praktickými ukážkami materiálov a postupov pri ich spracovaní.

** = pre detailnejšie informácie kontaktujte obchodné oddelenie.