Custom vývoj produktu podľa želaní zákazníka

Upcyklovaný obal na platobný terminál? Nie je problém. Navrhneme, otestujeme, vyrobíme podľa Vašich potrieb.

Na základe dopytu od zákazníka sme navrhli a vyvinuli produkt obal na platobný terminál. Vďaka skúsenostiam z oblasti vývoja nových produktov nemáme strach z výziev a dokážeme vyhovieť požiadavkám našich klientov.

Produkt je vyrobený na Slovensku a má nižšiu uhlíkovú stopu vďaka upcyklácií materiálu, bežne používanom v automobilovom sektore. Tento materiál má výborné vlastnosti - je mimoriadne odolný voči oderu aj voči nárazu, je vode-odolný. Obal sa dá pripevniť na opasok, takže slúži najmä tým, ktorí potrebujú mať platobný terminál stále po ruke, potrebujú ho prenášať a manipulovať s ním. Sú to najmä čašníci a pracovníci v gastre, kuriéri, alebo napríklad aj stánkoví predajcovia.

“My v LB Servise sa veľmi tešíme spolupráci s WAKIVAKY, ktorí nám pripravili toto puzdro, ktoré je šité na mieru, v lepšej cene než konkurencia a s našim logom.” hovorí Peter Bulko z firmy LB Servis s. r. o., ktorá je predajcom okrem iného aj platobných terminálov. Doplnok, v podobe obalu na mieru s vlastným logom, oceňujú aj ich zákazníci z gastro sektora.

Kúpiť ho môžete v e-shope na našom webe www.wakivaky.eu, alebo v kamennej predajni u nášho partnera LB Servis s.r.o., Viktorínova 1, 821 08 Bratislava - Nivy.
Ak máte záujem o vývoj vlastného produktu na mieru, ozvite sa nám:


+421 915 151 063
eshop@wakivaky.eu
www.wakivaky.eu

Pozrite si tiež VIDEO - Custom vývoj oblau na platobný terminál.