WAKIVAKY na Markíze, šou Jama Levova

Ako sme dopadli v nekompromisnej televíznej šou Jama Levova? Získali sme investora?

Na televíznych obrazovkách práve prebieha šou Jama Levova, v ktorej nekompromisní investori posudzujú biznis plány účinkujúcich, radia im a prinajlepšom do ich biznisu aj investujú.

Keď nás oslovili s ponukou účinkovať v reality šou Jama Levova, povedali sme si, že je to dobrá príležitosť, ako dostať pojem upcyklácia k širokej verejnosti a zároveň príležitosť získať investíciu na naše ďalšie pôsobenie. To druhé sa nám žiaľ nepodarilo. Nás to ale neodradilo. Vieme, že náš biznis model je náročný, no keby to bolo ľahké, robí to každý.

Upcyklácia textilu je pre mnohých ešte stále neznámy pojem, iní v nej zas nevidia biznis. My však vidíme najmä potrebu. Potrebu odľahčiť tento svet od odpadu, nadprodukcie, či od emisií. Vieme, že sa to dá, a preto si veríme a vidíme potenciál (aj ten biznisový) v tom, čo robíme.

Všetkým levom ďakujeme za ich spätnú väzbu, postrehy a námety na zlepšenie. Účinkovať v šou Jama Levova bola pre nás najmä dobrá skúsenosť, no tiež príležitosť informovať divákov o probléme s odpadom a možnosťami ako tento problém efektívne riešiť.

Oslovilo Vás to, čo robíme a chceli by ste nás podporiť?

Kontaktujte nás.

biz@wakivaky.eu
+421 915 151 063

Alebo navštívte náš e-shop a podporte nás kúpou produktu. Ďakujeme