HACHAI si v Markíze

Upcyklované vaky na sedenie HACHAI ako súčasť udržateľných aktivít v rámci Zeleného Týždňa, ktorý organizuje TV Markíza, prispeli k zníženiu produkcie skleníkových plynov v celkovom množstve 2,92 tony CO2e.

Skupina Markíza pripravila od pondelka 10. júna do nedele 16. júna 2024 druhý ročník celotýždňovej iniciatívy s názvom Zelený týždeň, počas ktorého sa každý deň zameria na jednu oblasť každodenného života - od dopravy cez recykláciu až napríklad po to, ako ušetriť za energie. Zelený týždeň je jednou z prospešných iniciatív, ktoré TV Markíza organizuje ako súčasť svojej snahy o zelenšiu budúcnosť v rámci stratégie Green Markíza a nadnárodnej iniciatívy CME Cares.

Pri tejto príležitosti sme vyrobili 15 kusov upcyklovaných sedacích vakov HACHAI, ktoré budú zdobiť okolie jazierka pred budovou TV Markíza. Vaky boli vyrobené zo zbytkových materiálov v žlto-modrých farbách s logom televízie. Každý z vakov dostal aj názov, ako napríklad láska, dôvera, kreativita, nádej, odvaha, nadšenie, pokora, úprimnosť, … názvy zároveň symbolizujú korporátne hodnoty.

Odozva na HACHAI vaky je veľmi pozitívna, hneď si ich zamilovali aj ľudia z redakcie. Okrem toho, že sú praktické a pohodlné, sú aj udržateľné a prispievajú k zníženiu produkcie skleníkových plynov v celkovom množstve až 2,92 tony CO2e.


Chcete aj vy takéto ekologické sedenie vo svojom korporáte, či na evente? Neváhajte nás kontaktovať:

eshop@wakivaky.eu
+421 915 151 063
www.wakivaky.eu